Litostucco, 500g/1kg/5kg

Kód: 1140 1141 1142 Zvoľte variant
Neohodnotené
7,80 € 9,90 € 42,30 € od 7,80 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Litostucco, 5 kg

Disperzný, rýchlo schnúci tmel na drevo a omietku. Na báze polymérov rozptýlených vo vodnej disperzii, jemný, ľahko roztierateľný, ľahko sa brúsi.

Detailné informácie

Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Široký sortiment
Široký sortiment

Podrobný popis

CHARAKTERISTIKA: Je tmel na báze polymérov rozptýlených vo vodnej disperzii. Jemný, ľahko roztierateľný s dobrou plniacou schopnosťou a zníženým zmrštením objemu. Veľmi rýchlo schne a extrémne ľahko sa brúsi. Je určený na retušovanie a vyhladenie omietky a vyrovnanie drevených povrchov v interiéri. PRÍPRAVA POVRCHU: Povrchy z bežnej omietky, alebo sadry: Nedokonalosti, ktoré sa idú opravovať /diery, trhliny/ očistiť, mierne navlhčiť a aplikovať LITOSTUCCO s následným vyhladením. Tmelené plochy po 6 hodinách prebrúsiť, dobre očistiť a izolovať.

NANÁŠANIE: LITOSTUCCO pred nanesením dobre zamiešať, v prípade potreby zriediť malým množstvom vody a nanášať špachtľou. Pri hrubších výplniach nanášať po vrstvách o hrúbke maximálne l mm v l hod. intervale, aby sa dosiahol dobrý výsledok. Po 6 hod. prebrúsiť na sucho. Nanášať pri teplote prostredia, alebo povrchu od + 5 do + 35°C. Nenanášať pod priamym slnečným žiarením. Skladovať v chlade, ale chrániť pred mrazom. Náradie hneď po aplikácií umyť vodou. Výrobok si nevyžaduje označenie ako nebezpečný. Používať podľa platných hygienických a bezpečnostných noriem. Po použití obal nevyhadzovať do voľnej prírody, ale zvyšky nechať dobre vysušiť a odovzdať ako špeciálny odpad. S ďalšími informáciami sa oboznámte v karte bezpečnostných údajov. TECHNICKÉ ÚDAJE: Špecifická hmotnosť : 1920 ± 50 g /l Doba schnutia: na povrchu 1 hod. do hĺbky 8 hod. Brúsiteľný: po 6 hod. Farba: biela Výdatnosť: pri hrúbke 0,5 mm 1 m2 /kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz