50 404 Schmincke Aerospray universal B72 300ml

Kód: 140668
Neohodnotené
14 €
Skladom

Detailné informácie

Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Široký sortiment
Široký sortiment

Podrobný popis

"SCHMINCKE AEROSPRAY B 72 (50 404) Kryštáľovo čistý AEROSPRAY B72 je vhodný ako fixatív pre grafitové ceruzky, uhlík, suchý pastel, akvarelové farby, tuš, temperové farby, fotografie, digitálnu tlač, linoryt (vodou riediteľne linorytové farby), akrylové a olejové farby, fixuje lístkové zlato a metalické fólie.

Vďaka akrylovej živici Paraloid® B72, ktorá sa používa v reštaurátorstve, sa napína a chráni dielo. Fixatív je tiež vhodný aj ako záverečný lak. Je svetlostály, odolný voči stárnutiu, nežltnúci.

Na vysoko savých povrchoch vytvorí neviditeľnú fixáciu, na nesavých povrchoch zas polomatný alebo jemne lesklý film.

Odporúča sa použiť na fixovanie vo viacerých vrstvách, sprej používajte zo vzdialenosti 30-40cm sprava-doľava, zhora-nadol, pri izbovej teplote. Pred použitím dobre potriasť. Nepoužívajte na mokré, ešte nevysušené farby.

Skladujte na suchom tmavom mieste, nevystavuje priamemu slnečnému žiareniu a teplotám nad 50°C. Na čistenie hlavice pred upachtím sa používa acetón.

Ak použijete sprej na fixovanie farieb s nízkym obsahom pojív, môže spôsobiť jemné stmavnutie diela. V prípade fixovania na papieri môže spôsobiť väčšiu priehľadonosť papiera. Ak použijete sprej v príliš veľkom množstve môže sa stať, že fixácia stratí svoju ""ľahkosť"". "

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz