O nás

Vitajte vo svete umeleckých materiálov. Sme firma zaoberajúca sa predajom potrieb pre výtvarníkov, reštaurátorov, pozlacovanie, kamenosochárstvo, ikonopiscov, jednoducho všetko, na čo si môže umelecká, tvorivá duša spomenúť. Či ste začiatočník, alebo už pokročilý umelec, u nás si určite nájdete to, čo je pre vaše tvorivé ruky najvhodnejšie.
 
Naše začiatky siahajú do roku 1993, kedy našu ponuku tvoril sortiment na pozlacovanie. Po rokoch vývoja, dopĺňania sortimentu a rozširovania skladových a predajných priestorov vám vieme poskytnúť tisíce produktov.
Ponuka nášho sortimentu, to je dlhoročná práca výberu správnych produktov od kvalitných zahraničných výrobcov. Aktuálne sa snažíme spolupracovať a starostlivo vyberať kvalitné produkty aj od lokálnych malých rodinných firiem.
Každým dňom hľadáme nové produkty od výrobcov po celom svete a tým sa naša ponuka neustále rozširuje, aby vám priniesla skutočný zážitok z nakupovania.
 
Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere na e-shope a tovar si chcete aj bližšie pozrieť, radi vás privítame v našej kamennej predajni na Karpatskej 5 v Bratislave a radi vám poradíme.
 
Samozrejmosťou je aj pohodlné parkovanie v našom súkromnom dvore priamo pred predajňou.
 
Ak ste zďaleka, nezúfajte, na našom e-shope nájdete široký sortiment produktov, ktoré sme rozdelili do prehľadných sekcií.
 
Prajeme vám príjemné nakupovanie.
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz