50 518 Schmincke Akrylový šeps 1l

Kód: 140645
Neohodnotené
25,70 €
Skladom (2 ks)
Šeps s vysokým absorpčným charakterom študentskej kvality, tvorí biely, polo-priepustný, matný a elastický film, je svetlo- odolný a nestarnúci.

Technika: olej a akryl.

Detailné informácie

Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Široký sortiment
Široký sortiment

Podrobný popis

Základný náter pod olejové a akrylové farby so silnejším savým charakterom podobný kriede (gesso) pre nemastné povrchy, napr. plátno, drevo alebo lepenka v kvalite pre študentov.

Akrylový šeps, polo-transparentný. Používa sa ako podklad na maľbu olejovými alebo akrylovými farbami. Biely, polopriehľadný, svetlo odolný a neznečisťujúci základný náter pre olejové a akrylové farby so silnejším savým charakterom podobným pôdnej kriede v kvalite pre študentov. Po sušení vytvorí elastický matný film. Gesso je pripravené na použitie, ale môže byť zriedené max. 10% vody. Obsahuje: disperziu kopolyméru.

Použitie: Pred použitím dobre pretrepte a ak je to potrebné, premiešajte.

Gesso je pripravené na použitie a má sa nanášať v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. (Predchádzajúci náter musí byť pred nanesením ďalšieho náteru úplne suchý!) Produkt sa môže riediť max. Ak je to potrebné, 10% vody. Nerozpustný vo vode. V prípade potreby sa produkt môže jemne obrúsiť. Ak sa základný náter vyžaduje v inom farebnom odtieni, je možné produkt individuálne zafarbiť pomocou Schmincke akrylové farby.

Ak je povrch mimoriadne savý ako prírodné plátno, mal by byť vopred upravený základným náterom 50510. Nástroje, ako sú kefy, očistite čo najskôr vodou alebo vodou a mydlom.

Nepoužívajte výrobok pri teplotách pod 10 ° C a pri izbovej teplote.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz