73208 Schmincke PRIMAcryl sada 8 x 35ml tuby

Kód: 142400
Neohodnotené
47,80 €
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Široký sortiment
Široký sortiment

Podrobný popis

> Neprekoateľná titánovo biela vďaka najvyššej pigmentácii > Nepriehľadnosť a krytie brilantných zmesí > Protišmyková farba: vysokový prietokový odpor s vynikajúcou natierateľnosťou > Elastické a stabilné sušenie > Takmer žiadna zmena farebnosti z mokrého do suchého stavu > Vodotesná a po uschnutí extrémne odolná > Svetlostálosť 4 až 5 hviezdičiek > Kvalitný sortiment vyrobený v Nemecku

Rada PRIMAcryl ® kombinuje všetky výhody, ktoré môže sofistikovaná prémiová akrylová farba ponúknuť: PRIMAcryl ® má výber moderných, najlepších a najtrvalejších pigmentov a nadpriemerný obsah pigmentu dodáva všetkým tónom lesk a expresivitu v novej dimenzii. Neprekonateľná titánová biela nemá konkurenciu. Vďaka najvyššej pigmentácii, krycej schopnosti a krytiu zaisťuje výnimočné brilantné zmesi. Protišmykový PRIMAcryl ® zaručuje najlepšiu natierateľnosť s vysokým prietokovým odporom. Extrémne vysoký obsah tuhej látky PRIMAcryl ® zaručuje elastické a kontúrovo stabilné sušenie. Kvapalina PRIMAcryl® je vďaka svojej nižšej viskozite výrazne tekutejšia.

Pri PRIMAcryl ® nedochádza takmer k žiadnemu farebnému posunu medzi mokrou a zaschnutou farbou. Vysoká svetlostálosť iba 4-5 hviezdičiek, ktorú používa spoločnosť Schmincke-Farben, charakterizuje tieto špičkové akrylové farby. PRIMAcryl ® má príjemnú vôňu. Všetky farby nežltnú a zaschnuté vrstvy farby sú trvalé, pružné a necitlivé na vodu. PRIMAcryl ® je možné použiť aj zriedené vodou. Rozsiahla ponuka pomocných látok s veľkým počtom pást a efektových gélov ponúka ďalšie kreatívne možnosti.

https://youtu.be/9FY_GR8fka8 https://youtu.be/SjFOW1Ss3qU

Sada obsahuje:
  • 101 - Titanium white
  • 205 - Lemon yellow
  • 317 - Cadmium red light
  • 326 - Quinacridone magenta
  • 433 - Ultramarine blue
  • 563 - Phthalo green blue shade
  • 679 - Burnt Sienna
  • 793 - Black

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz