Akvarelový papier ARCHES, hárok

Kód: 200804 200805 200806 200807 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Arches
6,40 € 9,80 € 9,80 € 9,80 € od 6,40 €
Skladom (8 ks) Skladom (11 ks) Skladom (24 ks) Skladom (8 ks) Zvoľte variant
Vyberte zo 4 druhov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pri tomto produkte uprednostňujeme osobný odber, v prípade  zaslania tovaru účtujeme k prepravným nákladom poplatok za balné 3,00 s DPH.

Detailné informácie

Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Široký sortiment
Široký sortiment

Podrobný popis

100% bavlnené vlákno dodáva papieru prirodzenú trvalú belosť, nenapodobiteľný dotyk ako aj pevnosť. Exkluzívne pre ARCHES®, želatínové glejenie až po jadro zachováva lesk a transparentnosť farieb a zároveň zabraňuje prenikaniu farieb do papiera. Umožňuje prekrývanie jednotlivých vrstiev a zabraňuje rozmazávaniu a tvoreniu žmolkou. Umožňuje tiež odtránenie farieb za mokra alebo za sucha. Tým sa ľahko odhalí belosť papiera. ARCHES® Aquarelle dokáže absorbovať veľké množstvo vody s obmedzenou deformáciou. Dimenzovaný až do jadra prírodnou želatínou: proces exkluzívny pre ARCHES®. ARCHES® je jedinou papierňou na svete, ktorá želatínuje svoj akvarelový papier až po jadro. Aj keď je dlho namočený, papier si stále zachová dostatok želatíny, aby nebol príliš savý.

Ideálne pre akvarelovú maľbu, ale vhodné aj na gvaš, akryl, temperu alebo maľbu tušom.

3 textúry: lisované za studena, lisované za tepla a drsné. ARCHES® Aquarelle má rovnomerné, prirodzené zrno. Výber textúry bude závisieť od média použitého umelcom. Vo všeobecnosti je však textúra záležitosťou osobnej voľby umelca, ktorá je súčasťou procesu umeleckej tvorby a vyjadrenia.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz