Chelade, 1 L

Kód: 0563
Neohodnotené
75 €
Skladom (8 ks)
Chelade, 1 L

Chelade: pripravuje hrdzavé povrchy k náteru, chemicky likviduje hrdzu, vytvorí základný náter kompatibilný s väčšinou náterových hmôt. Chelade je chemický prípravok proti hrdzi, vyvinutý za účelom prípravy hrdzavých kovových povrchov na natieranie. Pôsobí tak, že chemicky stabilizuje povrchovú hrdzu, po šmirglovaní čo očistení oceľovou kefkou. Chelade obaľuje hrdzu na molekulárenej úrovni tým, že vytvára medzi kovom a atmosférou neutrálnu vrstvu. Táto vrstva stabilizuje a viaže hrdzu, čím vytvára poľahlivý podklad pre vrchný náter.

Návod na použitie: Príprava povrchu:

Odstráňte z ošetrovanej plochy všetku špinu, nečistoty a prach. Oceľovou kefou odstráňte voľnú a vrstevnatú hrdzu.

Nanášanie: Pred použitím dôkladne premiešajte alebo pretrepte. Odlejte požadované množstvo prípravku do vhodnej nádoby a nanášajte štetcom, valčekom alebo použite striekaciu pištoľ, ktorá nepoužíva vzduch. Nanášať pri teplote nad 18°C. Jeden náter bežne postačuje, avšak pre dokonalú ochranu možno použiť dva nátery. Druhý náter sa nanáša hodinu po prvom. Všetky hrdzavé miesta musia zmodrieť alebo sčervenať. Pokiaľ sa tak nestane, treba naniesť ďalší náter Chelade. Nenanášajte vrchný náter pokiaľ reakcia nie je úplná (minimálne 24 hod. pri 20°C a vlhkosti pod 80%). K lepšej povrchovej úprave doporučujeme naniesť aj vonkajší náter.

Čistenie: Štetce, valčeky a pod. čistiť prípravkom ND -165 a vodou. Nespotrebovaný prípravok NEVRACAJTE do pôvodnej nádoby.

Chráňte pred mrazom!!!

Detailné informácie

Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Široký sortiment
Široký sortiment

Podrobný popis

Chelade: pripravuje hrdzavé povrchy k náteru, chemicky likviduje hrdzu, vytvorí základný náter kompatibilný s väčšinou náterových hmôt.

Chelade je chemický prípravok proti hrdzi, vyvinutý za účelom prípravy hrdzavých kovových povrchov na natieranie. Pôsobí tak, že chemicky stabilizuje povrchovú hrdzu, po šmirglovaní čo očistení oceľovou kefkou.

Chelade obaľuje hrdzu na molekulárenej úrovni tým, že vytvára medzi kovom a atmosférou neutrálnu vrstvu. Táto vrstva stabilizuje a viaže hrdzu, čím vytvára poľahlivý podklad pre vrchný náter.

Návod na použitie:

Príprava povrchu:

Odstráňte z ošetrovanej plochy všetku špinu, nečistoty a prach. Oceľovou kefou odstráňte voľnú a vrstevnatú hrdzu.

Nanášanie:

Pred použitím dôkladne premiešajte alebo pretrepte. Odlejte požadované množstvo prípravku do vhodnej nádoby a nanášajte štetcom, valčekom alebo použite striekaciu pištoľ, ktorá nepoužíva vzduch. Nanášať pri teplote nad 18°C. Jeden náter bežne postačuje, avšak pre dokonalú ochranu možno použiť dva nátery. Druhý náter sa nanáša hodinu po prvom. Všetky hrdzavé miesta musia zmodrieť alebo sčervenať. Pokiaľ sa tak nestane, treba naniesť ďalší náter Chelade. Nenanášajte vrchný náter pokiaľ reakcia nie je úplná (minimálne 24 hod. pri 20°C a vlhkosti pod 80%). K lepšej povrchovej úprave doporučujeme naniesť aj vonkajší náter.

Čistenie:

Štetce, valčeky a pod. čistiť prípravkom ND -165 a vodou. Nespotrebovaný prípravok NEVRACAJTE do pôvodnej nádoby.

Chráňte pred mrazom!!!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz