Golden OPEN Mixing set Nr. 952

Kód: 260204
Neohodnotené
56,10 €
Skladom (4 ks)

Detailné informácie

Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Široký sortiment
Široký sortiment

Podrobný popis

Open mixing set obsahuje 22ml OPEN akrylové farby (Menzimidazole Yellow light, Benzimidazole Yellow medium, Naphtol Red Light, Quinacridone Magenta, Dioxazine Purple, Phtalo Blue Green Shade, Phtalo Green Blue Shade), 1x 59ml (Titanium White), 30ml OPEN riedidlo.

OPEN Acrylics sú farby pre profesionálnych umelcov navrhnuté s jedinečným súborom pracovných vlastností, ktoré predstavujú skutočný odklon od všetkých ostatných akrylov na trhu a dramaticky rozširujú škálu techník, ktoré sú umelcom dostupné.

OPEN pomaly schnúce akryláty sú formulované so 100% akrylovou polymérovou disperziou. Pocit OPENs a optimálny pracovný čas sú výsledkom jedinečnej synergie medzi jeho spojivom, zvlhčovadlami a obsahom pigmentu. Predĺžená otvorená doba umožňuje umelcom ľahšie skúmať techniky, ako je portrét a krajinomaľba, ktoré sa spoliehajú na zmäkčenie, tieňovanie, glazúru a vytváranie jemných detailov.OPEN akrylové farby sú pomaly schnúce farby s mierne jemnejšou konzistenciou ako farby Golden Heavy body. Predĺžený čas aplikácie farby poskytuje návrat k tradičnejším technikám, ktoré sa používajú hlavne pri maľbe olejmi. Hrubé vrstvy môžu schnúť extrémne pomaly, preto odporúčame používať Open farby iba v tenkej vrstve. Čas schnutia možno urýchliť zmiešaním Open farieb s rýchlejšie schnúcimi akrylovými farbami ako sú farby Heavy Body alebo Fluid. Schopnosť pomalého schnutia Open farieb je vhodná aj pre niektoré techniky tlače.

Pretože Open akrylové farby schnú pomaly, maliari, ktorí zakrývajú svoje palety alebo používajú uzavreté nádoby, môžu niekoľko týždňov používať rovnaké farby, čím sa znížilo množstvo plytvania farbami.

https://youtu.be/wEAHHVONnYU?t=1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz