Sada ART METAL

Kód: 0032
Neohodnotené
33,60 €
Skladom (3 ks)
Sada ART METAL (pre domácich kutilov)

Sada ART METAL (pre domácich kutilov). Sada obsahuje: 50 ml Kölner Permacol HA red, 50 ml Kölner Patina, 50 ml Kölner Leaf Protect, 10 plátkov slohový metál 2 1/2 (14 x 14 cm), 1x štetec

NAVOD: Naniesť Permacol HA red na plochu. Po 15 minútach je plocha pripravená na nanášanie plátkov. Aj po usušení podkladového mlieka sa dá zlátiť aj po niekoľkých hodinách použitím Aktivátora (nie je súčasťou balenia). Po nanesení plátkov vyhladíme štetcom alebo handričkou. Pre lepšie priľnutie plátkov a lepšie vysušenie sa odporúča doleštiť handričkou. Na záver, po poriadnom usušení sa nanáša Ochranný lak (Uberzugslack).

Detailné informácie

Rýchle odoslanie
Rýchle odoslanie
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Široký sortiment
Široký sortiment

Podrobný popis

Sada ART METAL (pre domácich kutilov). Sada obsahuje: 50 ml podkladové mlieko (na vodnej báze), 50 ml ochranný lak (na vodnej báze), Art-metal pero, 10 plátkov slohový metál (14 x 14 cm), 2 x štetec ( 1 ks na podklad.mlieko a 1 ks na ochranný lak).

NAVOD: Naniesť podkladové mlieko (Anlegemilch) na plochu. Po 15 minútach je plocha pripravená na nanášanie plátkov. Aj po usušení podkladového mlieka sa dá zlátiť aj po niekoľkých hodinách použitím Aktivátora (nie je súčasťou balenia). Po nanesení plátkov vyhladíme štetcom alebo handričkou. Pre lepšie priľnutie plátkov a lepšie vysušenie sa odporúča doleštiť handričkou. Na záver, po poriadnom usušení sa nanáša Ochranný lak (Uberzugslack).

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz